Klinik Bazlar

Klinik Bazlar

Bölüm

Bölüm Başkanı

Sorumlu, Yönetici Bölümü Eğitim Çalışması

Daire Adresi
(Klinik Bazlar)

İletişim için telefon numarası

1 Kadın Hastalıkları ve Doğum№ 1 Ventskivsky Borys Mykhailovych

Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi Sorumlu üyesi, Bilim Doktoru (Tıp), profesör

 

Gordeeva Galyna Dmytrivna

Yardımcı Doçent, Fen Aday (Tıp)

1) MCH № 18

17, Taras Shevchenko Av.

(М. “Universitet”)

235-76-66

(3-54 genişleme)

2) Doğumevi № 7;

5, Predslavynska St.

(М “Respublikansky Stadion”)

252-87-48
2 Kadın Hastalıkları ve Doğum№ 2 Bilim Gnatko Olena PetrivnaDoktor (Tıp), profesör Manaschuk Svetlana Ivanivna

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

512-93-18

1) Doğumevi № 6;

26, P. Zaporozhtsya St,

(М “Chernigivska”, tramvay 33,35

М “Liviberezhna”, minibüs 460

М “Pozdnyaki”, minibüs 547

М “Lisova” – Industrialny Üstgeçit, minibüs 242)

512-93-18
2.) “Zaliznychna” CH № 1;

9, Povitryanoflotsky Av.

(М “Vokzalna”)

244-02-66

481-10-19

3 Kadın Hastalıkları ve Doğum№ 3

İnfantil Jinekoloji Ders

Benyuk Vasyl Oleksiyovych

Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Bilim Doktor (Tıp), profesör, tam üye

 

Dyndar Olena Anatolievna

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

405-60-33

Doğumevi № 3

7, Kuchera St (М “Politehnichny Institut”, tramvay № 1 – istasyon “Bulvar Koltsova” gidin)

405-60-33
4 Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım

 

Glumcher Felix Semenovych

Ukrayna Devlet Ödülü Laureate, Bilim ve Teknoloji başarıları nedeniyle ödüllendirildi.

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Tsertii Valery Petrovych

Yardımcı Doçent, Fen Aday (Tıp)

249-78-23

1) Zaliznychny ilçesinde CMCH № 4;

17, Solom’yanska St (М “Palats Sportu”, minibüs 171 (3), troleybüs 3; М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481; М “Respublikansky Stadion”, minibüs 495 – Bu taşıma herhangi bir ile gitmek) Andriy Golovko St anlamına gelir.

249-78-23
2) MCH № 17;

20, Laboratorny Lane,

(М “Pecherska”)

528-54-95

529-24-72

3) MCH № 12;

3, Pidvysotskogo St.

(М “Druzhby Narodiv”, minibüs 450)

528-35-40
4) Doğumevi Pechersk ilçe № 1

5, Arsenalna St.

(М “Pecherska”)

285-05-77
5) М CH № 1;

Kharkivske karayolu, 121

(М “Kharkivska” – М “Darnytsya”, otobüs 45)

560-89-48
6) İçişleri Bakanlığı Hastanesi;

1, Berdychivska St.

(М “Luk’yanivska”)

274-50-08
7) “OHMATDYT”;

28, V. Chernovola St,

(М “Luk’yanivska”, troleybüs 19

М “Politehnichny Institut”, troleybüs 5)

236-22-61

236-60-96

5 Eczacılık ve İlaç Endüstriyel Teknoloji Syatynya Mykhailo Lukovych

Ukrayna ANNP, Ukrayna Fahri Sağlık Koruma İşçi, Doktor Science (Eczane), profesör, akademisyen

Fedorytenko Nataliya Oleksandrivna

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

 

22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

235-90-66
6 Biyoloji Romanenko ve Oleksandr Viktorovych

Doktor Science (Biyoloji), profesör

Pogorila Iryna Olegivna

yardımcı doçent, доцент, Bilim Adayı (Pedagoji)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-95
7 Biyolojik, Biyoorganik ve Farmasötik Kimya

 

Gubsky Yuri Ivanovych

Ukrayna tıbbi Bilim Akademisi Sorumlu üyesi, akademisyen, Ukrayna Bilimler Akademisi, Ukrayna Tıp Bilimleri, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Doktor (Tıp), profesör Akademisi tarafından verilen Ödülü Laureate

 

Zadorina Olga Viktorivna

Yardımcı Doçent, Fen Aday (Biyoloji)

 

1) 34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-19
2) 22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

234-80-11
8 Histoloji ve Embriyoloji Chaikovsky Yuri Bogdanovych

Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi, Bilim Doktoru (Tıp), profesör tarafından verilen karşılık gelen Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi üyesi, Ukrayna Devlet Ödülü, Laureate, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Ödülü, Laureate

Raskaley Volodymyr Borysovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-89
9 Çocuk ve Çocuk Hijyen Bersin Valery Ivanovych

Ukrayna Pedagojik Bilimler Akademisi, Ukrayna ANNP, akademisyen, Bilim Doktor (Tıp), profesör ilgili üye

 

Baranova Maya Mykolaivna

kıdemli öğretmen, Fen Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-46
10 İşçi Hijyen ve Meslek Hastalıkları Kursu Yavorovsky Oleksandr Petrovych

Ukrayna Tıp Bilimleri, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Ukrayna Doktor (Tıp), Devlet Ödülü Laureate Akademisi tarafından verilen Ödülü ödüllü profesör

 

Tkachyshyn Volodymyr Stepanovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

419-86-93

1) Özel Tıp Birimi № 18;

19, Moskovsky Av.

(М “Petrivka”)

419-86-93
2) М CH № 5;

11, Vidpochynku St.

(М “Nyvky”, troleybüs 7 almak ve istasyon “Prospect V. Vernadskogo” gidin)

424-34-42
11 Gıda Hijyeni Tsypriyan Viktor Ivanov

Ukrayna Devlet Ödülü ödüllü, başarıları için Bilim ve Teknoloji Bilim Doktoru (Tıp), profesör verdi

 

Kuzmynska Olena Volodymyrivna

kıdemli öğretmen,

Bilim Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-34
12 Hastanesi Kardiyoloji ve Romatoloji Lisansüstü Çalışmaları Ders Terapi № 1

 

Amosova Kateryna Mykolayivna

 

Ukrayna, Ukrayna, Ukrayna Fahri Doktor, Doktor Science (Tıp), profesör Tıp, Bilim, Ukrayna Devlet Ödülü Laureate, Onursal Bilim ve Teknoloji İşçi Akademisi karşılık gelen üyesi,

 

Mostabauer Galyna Volodymyrivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

235-51-03

1) CMCH;

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

287-20-40
Ukrayna Savunma Bakanlığı, 2) Merkez Askeri Klinik Hastanesi,

15, Gospitalna St.

(М “Pecherska”)

521-85-26
3) М CH № 9;

1, Pyz ‘ka St.

(М “Dorogozhychi”)

440-12-20
13 Hastane Tedavisi № 2 Svintsitsky Anatoly Stanislavovych

F. Yanovsky Ödülü Laureate, Ukrayna Bilimler Akademisi, A. Schweitzer Uluslararası Tıp Akademisi, Polonya Tıp Akademisi onursal üyesi üyesi, Bilim Doktor (Tıp), profesör tarafından ödüllendirildi

Homchenkova Natalia Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

486-56-29

1) Merkez Basseina CH

9, Y. Kotsyubynskogo,

(М “Luk’yanivska”, “Maidan Nezalezhnosti” istasyonu “Vulytsya Nekrasivska” troleybüsler 16,18)

486-19-55
2) М CH № 4;

17, Solom’yanska St.

(М “Palats Sportu”, minibüs 171 (3), troleybüs 3 М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481; М “Respublikansky Stadion”. , minibüs 495 – Bu taşıma herhangi bir ile gitmek) Andriy Golovko St anlamına gelir.

 

277-41-55
3) İçişleri Bakanlığı Merkez Hastanesi;

1, Berdychivska St.

(М “Luk’yanivska”)

211-66-17
4) М CH № 9;

1, Pyz ‘ka St.

(М “Dorogozhychi”)

440-02-77
14 Hastanesi Cerrahi № 1 Bezrodny Borys Gavrylovych

 

Bilim Doktor (Tıp), profesör

 

Spitsyn Ruslan Valeriyovych

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

 

 

1) М CH № 4;

17, Solom’yanska St.

(М “Palats Sportu”, minibüs 171 (3), troleybüs 3 М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481; М “Respublikansky Stadion”. , minibüs 495 – Bu taşıma herhangi bir ile gitmek) Andriy Golovko St anlamına gelir.

 

249-78-33

275-57-44

2) М APA “Medbud”;

17, Chervonozoryany Av.

(Sevastopolska Sq, otobüs 17)

243-80-67
15 Göğüs ve Damar Cerrahisi Kursu Hastanesi Cerrahi № 2 Mishalov Volodymyr Grygorovych

Ukrayna Devlet Ödülü Laureate Bilim ve Teknoloji başarıları, Ukrayna Fahri Doktor, Doktor, Fen Bilimleri (Tıp), profesör için verilen

 

Hrapach Vasyl Vasylyovych

Yardımcı Doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CMCH;

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

255-15-60
2) М CH № 9;

1, Pyz ‘ka St.

(М “Dorogozhychi”)

440-03-22
3) Ana Ukrayna Askeri Hastanesi’ne;

18, Gospitalna St.

(М “Pecherska” М “Palats Sportu”)

16 Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kramarev Sergy Oleksandrovych

Ukrayna Fahri Doktor, Ukrayna Sağlık Bakanlığı Ana Infectiologist, Bilim Doktor (Tıp), profesör

Lytvynenko Nataliya Grygorivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) Belediye Pediatrik İnfeksiyon Hastalıkları Hastanesi; 23, Degtyarivska St.

(М “Shulyavska”, troleybüsler 21,42

М “Petrivka”, troleybüs 27)

483-74-62
2) CCH Dniprovsky ilçe, 3, Alishera Navoi St.

(М “Chernigivska”, tramvay 22,23,28, 33, 35

М “Lisova”, minibüs 242)

540-96-36
17 Pediatrik Operatif Diş Hekimliği Homenko Larysa Oleksandrivna

Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Ana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Bilim Diş Hekimi Doktor (Tıp), profesör

 

Ostapko Olena Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Diş Kliniği,

1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-60
18 Çocuk Cerrahisi Kryvchenya Danylo Yulianovych

Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Ukrayna Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Cerrahi, akademisyen
Bilim Doktor (Tıp), profesör

 

Plotnikov Oleksandr Mykolayovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

236-95-46

1) “OHMATDYT”;

28, V. Chernovola St,

(М “Luk’yanivska”, troleybüs 19

М “Politehnichny Institut”, troleybüs 5)

 

236-22-54
2) İlköğretim Arteriyel Hipertansiyon SRI (NDI PAG), pediatrik blok

8, Manuilskogo St.

(М “Luk’yanivska”)

483-62-28
19 Endokrinoloji Bodnar Petro Mykolayovych

Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Doktor (Tıp), profesör, akademisyen

 

Bobryk Maryna Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

Endokrinoloji ve CMCH Metabolizma Merkezi;

22а, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

531-91-62
20 Epidemioloji Kolesnikova Iryna Pavlivna
Bilim Doktor (Tıp), Yardımcı Doçent
Petrusevych Tetyana Volodymyrivna

kıdemli öğretmen,

Bilim Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-36
21 Genel Kimya

 

Kalibabchuk Velentyna Oleksandrivna

Ukrayna, Bilim Soros Profesör, Doktor (Kimya), profesör Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, akademisyen

Galynska Valentyna Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Kimya)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-12
22 Genel Cerrahi № 1 Dronov Oleksii Ivanovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Komarovsky Oleksii Alimovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

525-32-19

 

М CH № 10, cerrahi blok

59б, 40-richchya Zhovtnya Av.

(М “Lybidska”, 38 otobüs, troleybüsler 11, 12; М “Druzhby Narodiv”, minibüsler 416, 172, 579, 444)

524-59-42
23 Genel Cerrahi № 2 Kryzhanivsky Yaroslav Yosipovych

Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, Ukrayna Halk Eğitim Fahri İşçi akademisyen
Bilim Doktoru (Tıp), profesör

 

Melin Volodymyr Mykhailovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

540-96-20

 

MCH № 3,

26, P. Zaporozhtsya St,

(М “Chernigivska”, tramvay 33,35

М “Liviberezhna”, minibüs 460

М “Pozdnyaki”, minibüs 547

М “Lisova” – Industrialny Üstgeçit, minibüs 242)

540-96-20
2) Yanık Merkezi, М CH № 2;

13, Krakivska St.

(М “Chernigivska”)

292-03-17
24 Yabancı Diller Avrahova Lyudmyla Yakivna

yardımcı doçent

Vozna Iryna Vitaliivna

Kıdemli öğretmen

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-90
25 Bulaşıcı Hastalıklar

 

Pechinka Anatoly Mykhailovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp), Ukrayna Sağlık Bakanlığı Ana Infectiologist

 

Gudzenko Oksana Anatoliivna,

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

440-32-03

1) М CH № 15, 107, Frunze St.

(М “Luk’yanivska” istasyonu “Stadion Spartak” troleybüs 18; М “Dorogozhychi” troleybüs 27)

417-21-96
2) М CH № 9;

1, Pyz ‘ka St.

(М “Dorogozhychi”)

440-32-03

 

26 Klinik İmmünoloji ve Allerji Drannik Georgy Mykolayovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Fedoruk Galyna Viktorivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

425-87-98

1) Poliklinik № 3 Podil ilçe, 47, Voloska St.

(М “Kontraktova”)

425-87-98
2) Podil ilçe Çocuk poliklinik № 1;

26, Turivska St.

(М “Ploscha Tarasa Shevchenko”)

417-05-24
3) Üroloji Enstitüsü, Ukrayna, 9а, Y. Kotsyubynskogo Tıp Bilimleri Akademisi

(М “Luk’yanivska”, “Maidan Nezalezhnosti” istasyonu “Vulytsya Nekrasivska” troleybüsler 16,18)

486-54-03
27 Toplumcu Hijyen ve İnsan Ekolojisi Garkavy Sergy Ivanovych

Laureate Ukrayna Devlet Ödülü, Bilim ve Teknoloji başarıları nedeniyle ödüllendirildi 
, Fen Doktor (Tıp), profesör

 

Tkachenko Ivan Ivanovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-45

454-49-05

28 Latince Kiselyova Olena Grygorivna

kıdemli öğretmen

Shevchenko – Savchynska Lyudmyla Grygorivna

kıdemli öğretmen, Bilim Adayı (Filoloji)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-15
29 İyileştirici Jimnastik ve Spor Hekimliği Shapovalova Valentyna Andriivna

Ukrayna, AB Ulusal Koordinatörü, ERB ve DSÖ Uluslararası Proje Bilim, Doktor (Tıp), profesör, “Avrupa Sağlık Ağı Okullar teşvik etmek” Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi

Volkov Volodymyr V ‘yacheslavovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

517-72-26

 

 

1) Dniprovsky ilçe Poliklinik № 2, 5, Lunaçarski St.

(М “Livoberezhna”), 95,108,42 otobüsleri, minibüsler 215, 178)

517-72-26
2) Dniprovsky ilçe CCH, 3, Alishera Navoi St.

(М “Chernigivska”, tramvay 22,23,28, 33, 35)

514-49-08
3) Çocuk poliklinikleri № 2 Desnyantsky ilçe, 18 а, Akademik Kurçatov St (М “Lisova”, “Sinema Evi” Rosiya “istasyon için 33 otobüs ile gitmek)

 

518-85-33
30 Tıbbi ve biyolojik fizik

 

Chaly Oleksandr Vasylyovych
Ukrayna Pedagojik Bilimler Yüksek Okulu, New-York Bilimler Akademisi, Ukrayna Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fizik ve Matematik Bilimleri Doktor, profesör Bilimler Akademisi, akademisyen Akademisi karşılık gelen üyesi
Oliynyk Olga Ivanivna

Yardımcı Doçent, Fizik ve Matematik Bilimleri Aday

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-13
31 Tıp Bilişimi Eğitim ve Bilgisayar Teknolojileri Bulakh Iryna Evgenivna

 

D. Ed. Profesör

Shylo Iryna Mykhailivna

kıdemli öğretmen

 

22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

234-83-52
32 Mikrobiyoloji, viroloji ve immünoloji Shyrobokov Volodymyr Pavlovych
Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Tıp ve Teknik Bilimler Akademisi, Rusya, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi karşılık gelen üyesi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Bilim Doktor (Tıp), profesör, akademisyen
Lipatnikova Klavdia Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-48
33 Nöroloji ve Rehabilitasyon Tıp Lysenyuk Viktor Pavlovych

 

Akupunktur ve Elektro-Tedavi (FICAT), Sağlık Bakanlığının görev komitesi ve “Alternatif yöntemler teşhis, tedavi ve rehabilitasyon”, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi Bilim, Doktor (Tıp başkanı International College tam üyesi ), profesör

Naumova Mar’yana Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

497-78-49

1) М CH № 6, 3, Komarova Av.

(М “Politehnichny Institut”, tramvay 1,3)

497-78-49
2) CМ CH; 39 / 1, Shovkovychna St (М “Palats Sportu”) 255-15-60
3) Poliklinik CCH № 4, 6а, Strazheska (М “Politehnichny Enstitüsü”, tramvay 1,3) 408-09-55
4) Ana Hastanesi № 1, 8, Simferopilska St.

(М “Darnytsya”; М “Kharkivska”, otobüs 45)

551-47-67
34 Nöroşirürji

 

Tsymbalyuk Vitaly Ivanovych

 

Ukrayna, Ukrayna Yüksek Okulu New York Bilimler ve Fen Bilimleri Akademisi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Ukrayna Devlet Ödülü’nü iki kez onur ödüllü Akademisi akademisyen Tıp Bilimleri Akademisi karşılık gelen üyesi, Bilim Doktor (Tıp), profesör

Luzan Borys Mykolayovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi Nöroşirürji Romodanov Enstitüsü, idari bina

32, Manuilskogo St.

(М “Luk’yanivska”, “Maidan Nezalezhnosti” istasyonu “Vulytsya Baggovutivska” troleybüs 18).

 

483-12-53
35 Sinir Sistemi Hastalıkları Vinichuk Stepan Milentiyovych

Ukrayna, New York Bilim Akademisi üyesi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Bilim Doktoru (Tıp), profesör Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, akademisyen

Illyash Tetyana Ivanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

1) CМ CH; 39 / 1, Shovkovychna St (М “Palats Sportu”) 287-45-01
2) М CH № 4, 17, Solom’yanska St.

(М “Palats Sportu”, minibüs 171; М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481;. М “Respublikansky Stadion”, minibüs 495 ile gitmek bu taşıma) Pyrogovskogo St anlamına gelir

 

249-78-42

249-78-24

3) Ana CH № 1

8, Symferopilska St (М “Darnytsya”; М “Kharkivska”, otobüs 45)

36 İnsan Anatomisi Cherkasov Viktor Gavrylovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Shevchenko Olena Oleksandrivna

profesör, Doktor (Tıp Bilimleri)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-87
37 Hominal Fizyoloji Shevchuk Viktor Grygorovych

Ukrayna Pedagojik Bilimler Akademisi karşılık gelen üyesi, Bilim Doktoru (Tıp), profesör

 

Lagodych Tetyana Sergiivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-82
38 Onkoloji Schepotin Igor Borysovych

Cerrahi Bilimler ABD George Washington Üniversitesi, Doktor (Tıp), profesör emekli profesör

Myronyuk Sergy Ivanovych

Bilim Yardımcısı Adayı (Tıp)

Onkolojik hastane,

69, Verchovynna St.

(М “Zhytomyrska”)

450-41-76
39 Eczane Organizasyonu ve Ekonomi

 

 

Volokh Dmytro Stepanovych

Uluslararası Informatization Bilim Akademisi, Ukrayna Sağlık Koruma Onursal İşçi, Doktor (Eczane), profesör Akademisyen

Butko Lyubov Anatolievna

yardımcı doçent, Fen Aday (Eczane)

 

22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

235-90-67
40 Operatif Cerrahi ve Topoloji

 

Kovalsky Mykhailo Pavlovych

Ukrayna Sağlık, Bilim Doktoru (Tıp), profesör Bakanlığı Tıbbi Akademik Senato Üyesi

 

Kobzar Oleksandr Borysovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

CMCH, 5, Mechnikova St.

(М “Klovska”)

234-42-32

246-72-97

41 Protetik Diş Tedavisi ortodonti uygulamalarında ve Propaedeutics Flis Petro Semenovych

Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi ANNP, akademisyen, Ukrayna, Ukrayna Bilimler Akademisi akademisyen, Ukrayna Bilimler Akademisi tarafından verilen Paton Ödülü (1. sınıf) Laureate, Bilim Doktoru (Tıp), profesör

Raschenko Nataliya Volodymyrivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Diş Kliniği;

1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

483-99-85
42 Protez Diş Hekimliği

 

NespryadkoValery Petrovych

Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Doktor (Tıp), profesör

Volynets Viktoria Mykolaivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Diş Kliniği;

1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-64

483-95-57

43 Kulak Burun Boğaz Mitin Yuri Volodymyrovych

VNNP, Ukrayna Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Bilim Doktoru (Tıp), profesör, Akademisyen

Deeva Yulia Valeriivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CMCH;

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

235-20-96
2) М CH № 12;

4а, Pidvysotskogo St.

(М “Druzhby Narodiv”)

528-37-20
3) Dniprovsky ilçe, 3, Alishera Navoi St, (М “Chernigivska”, tramvay 22,23,28, 33, 35) CCH 540-96-77
44 Göz hastalıkları Zhaboedov Gennady Dmytrovych

Bilim Ukrayna Doktor (Tıp), profesör, Ukrayna, Ukrayna Fahri Doktor, Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi Tıp Bilim Akademisi karşılık gelen üyesi

 

 

Vitovska Oksana Petrivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CMCH;

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

255-14-75
2) Akademik ve Araştırma Merkezi “Eksimer”

5, Dimitrova St (М “Respublikansky Stadyumu”)

278-68-00
3) Kiev bölgesel hastane; 1 Baggovutivska St.

(М “Luk’yanivska” trolleybus18 М “Politechnical Enstitüsü” minibus179, Vil’yams St (Teremky) minibüs 499; М “Lisova” minibusр 527)

483-15-59
45 Morbid Anatomi

 

Blagodarov Volodymyr Mykolayovych

Onursal Bilim ve Teknoloji İşçi, Patoloji ABD Uluslararası Akademisi tam üye, Bilim Doktor (Tıp), profesör

Khominska Maria Borysivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) М CH № 18;

17, Taras Şevçenko Av, (М “Universitet”)

235-32-36

(3-02)

2) МСР № 4, 17 Solom’yanska St,

(М “Palats Sportu”, minibüs 171; М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481;. М “Respublikansky Stadion”, minibüs 495 ile gitmek bu taşıma) Pyrogovskogo St anlamına gelir

249-78-44
3) CMCH,

5, Mechnikova St.

(М “К lovska”)

234-43-54
46 Phytophysiology

 

Byts Yuri Viktorovych

 

Ukrayna Pedagojik Bilimler Akademisi karşılık gelen üyesi, Bilim ve Teknoloji başarıları, Ukrayna Eğitim Onursal İşçi, Bogomolets Ödülü, Laureate Bilim Doktor (Tıp), profesör için verilen SSCB Devlet Ödülü Laureate

Zayarna Larysa Pavlivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politechnichny Enstitüsü”)

454-49-57
47 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları № 1 Tyazhka Oleksandra Vasylivna

Bilim Doktor (Tıp), profesör

 

Vinnytska Olena Pavlivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) Yol CH № 1;

8, Mykhaila Kotsyubynskogo St.

(М “Universitet”)

465-17-89
2) CCH № 6, 3, Komarova St.

(Tramvay 1,3)

497-33-36
3) “OHMATDYT”

28 / 1, Chornovola St.

(M “Luk’yanivska” trolleybus19;

(М “Politehnichny Institut”), troleybüs 5)

236-49-91
4) Doğumevi № 2

11, Novo-Mostytska St.

(М “Moscow” troleybüs 25; M “Luk’yanivska”, minibüs 6k)

432-75-36
5) Desnyantsky ilçe Merkezi Çocuk Polikliniği

4, Vygurivsky Av.

(М “Darnytsya” 7 minibüs,

М “Chernigivska” minibüs 21)

532-72-96
48 Tıbbi Genetik ve Neonatoloji Sahası ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları № 2

 

Volosovets Oleksandr Petrovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör, Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Eğitim, Bilim ve Araştırma ve Bilgi Destek Ana Bilim Dalı Başkanı

 

Cherniy Olena Fedorivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) Dniprovsky ilçe, 3, Alishera Navoi St, (М “Chernigivska”, tramvay 22,23,28, 33, 35) СС H 540-96-93

540-96-26

2) MCH № 3, pulmonoloji bölüm,

26, Petra Zaporozhtsya St.

(М “Chernigivska”, tramvay 33,35

М “Livoberezhna”, minibüs 460

М “Pozdnyaky”, minibüs 547

М “Lisova”, Industrialny Üstgeçit, minibüs 242)

512-55-78
3) “OHMATDYT”

28 / 1, Chornovola St.

(M “Luk’yanivska” trolleybus19;

(М “Politehnichny Institut”), troleybüs 5)

236-52-09

236-12-76

4) Desnyansky ilçe Çocuk poliklinik;

18а, Kurchatova St.

(М “Chernigivska” minibuses.434, 528

М “Lisova”, Industrialny Üstgeçit, minibüs 242)

518-86-22
49 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları № 3 Marushko Yuri Volodymyrovych
Bilim Doktor (Tıp), profesör
Tarynska Olga Leonidivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CCH № 8, 18, Melnikova St, (M Luk’yanivska “); 483-91-96
2) CCH № 5;

53, Ac. Vernadsky’nin Av, (М “Akademmistechko”, М “Svyatoshyn”, minibüs 202)

424-35-59
50 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları № 4 Maidannyk Vitaly Grygorovych
Ukrayna, Ukrayna Fahri Doktor, Doktor Science (Tıp), profesör Tıp Bilimleri Akademisi karşılık gelen üyesi
Burlai Valentyn Grygorovych

Profesör, Doktor (Tıp Bilim)

CCH № 6

10, Lva Tolstogo St.

(М “Lva Tolstogo Sq.”)

234-32-63
51

Tıbbi Psikoloji Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Lukashuk Viktor Dmytrovych

Dok tor Fen Bilimleri (Tıp), profesör

Dmytryshyn Bordana Yaroslavivna,

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

1) CCH № 3 Solomyansky ilçe, 21, Volynska St.

(М “Lva Tolstogo Sq.” Sevastopilska Sq troleybüs 8, M “KPI”, minibüs 401, M “Kharkivska”, minibüs 220)

243-13-00
2) Doğumevi № 3

7, Vasylya Kuchera St.

(М “Zhytomyrska”, otobüs 23)

405-41-00
52

Ayakta Tedavi ve Aile Hekimliği

Gyrina Olga Mykolayivna

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Lemzyakova Tetyana Georgievna

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

484-08-96

1) Poliklinik, Shevchenkivsky ilçe, 10, Pymonenko St.

(M Luk’yanivska Vulytsya Poltavska “istasyonu troleybüsler 16,18”)

484-08-96

2) Merkez Shevchenkivsky ilçe ilçe poliklinik, 100, Saksagansky St.

(Peremogy Sq.)

235-23-87

3) М CH № 8, 8, Kondratyuka St.

(М “Minska”, otobüs 99)

502-37-86
4) М CH № 4, 17, Solom’yanska St.

(М “Palats Sportu”, minibüs 171; М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481;. М “Respublikansky Stadion”, minibüs 495 ile gitmek bu taşıma) Pyrogovskogo St anlamına gelir

249-78-28
5) Merkezi Acil Yardım İstasyonu, 37B, Bogdan Khmelnitsky St.

(М “Universitet”)

234-05-39
6) Acil Trafo № 12, 3, Kolektyvizatsii St.

(М “Shulyavska” otobüs 17 22, troleybüs, М “Lybidska” otobüs 17)

422-76-15
7) “Leninska kuzdnya” bitki sağlık biriminde Aile Hekimliği Tıbbi Laboratuar, 26, Elektrikiv St 87 blok

(М “Kontraktova”, minibüs 453;

М “Obolon”, otobüs 88)

425-28-53
8) Tedavi ve Tanı Merkezi “Adonis”;

6а, Plekhanova St.

(М “Livoberezhna”)

516-41-91
9) Tıbbi Radyoloji Merkezi, 119-120 Peremogy Av.

(М “Zhytomyrska”)

451-82-52
53

Hijyen ve Fizik Sağlığı, Propedeutics

Badrov Vasyl Gavrylovych

karşılık gelen Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi üyesi, Ukrayna Devlet Ödülü, NMU Hıfzısıhha Enstitüsü Direktörü, Laureate Bilim Doktor (Tıp), profesör,

Uzhva Nadiya Fylymonivna

kıdemli öğretmen, Fen Aday (Tıp)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-32

454-49-33

454-49-39

 

54 İç Hastalıkları, Propedeutics № 1 Netyazhenko Vasyl Zakharovych

karşılık gelen Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi üyesi, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi tam üyesi, Avrupa Kardiyoloji Derneği, Bilim Doktoru (Tıp), profesör

Plenova Olga Mykolaivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) Zaliznychna CH № 2;

9, Povitryanoflotsky Av.

(М “Vokzalna”)

465-27-33

465-17-13

2) Merkez Hastanesi, 58 Ukrayna Devlet Sınır Servisi, Yagidna St.

(М “Arsenalna”, “Pecherska”, minibüs 470 Lva Tolstogo Sq, minibüs 412.)

527-77-97
3) Ana Klinik Hastanesi № 1, 8, Simferopilska St.

(М “Darnytsya” М “Kharkivska”, minibüs 45)

527-08-85

4) Merkezi Kamu Radyasyondan Korunma Merkezi, 10, Zhukova St.

(М “Lisova”, 81 otobüs, minibüs 240)

518-85-57

518-07-70

5) Belediye Gerontological Merkezi, 6, Laboratorna St.

(М “Palats Ukraina”)

529-05-22

55

İç Hastalıkları, Propedeutics № 2

Nikula Taras Denisovych

akademisyen, Ukrayna, Ukrayna ANNP, akademisyen, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Doktor (Tıp), profesör Yüksek Okulu Bilimler Akademisi,

Shevchuk Svitlana Grygorivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

CCH № 3;

26, Petra Zaporozhtsya St.

(М “Chernigivska”, tramvay 33,35

М “Livoberezhna”, minibüs 460

М “Pozdnyaky”, minibüs 547

М “Lisova” Industrialny Üstgeçit, minibüs 242).

540-96-55

56

Psikiyatri Seksoloji Ders öncesi ve sonrası yüksek lisans eğitimi için

Napreenko Oleksandr Konstyantynovych

Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Bilim Doktoru (Tıp), profesör Ana Psikiyatrist

Selyukov Georgy Ivanovych

yardımcı doçent, Aday Bilimler (Tıp), Avrupa Epilepsi Akademisi akademisyen

Kiev Belediye Psychoneurological Klinik Hastanesi № 1, blok № 7; 103а, Frunze St.

468-35-54

57

Psikoloji ve Pedagoji

Maksymenko Sergy Dmytrovych

Pedagojik Rusya Bilimler Akademisi, Ukrayna Pedagojik Bilimler Akademisi üyesi, akademisyen, Doktor of Science (Psikoloji), profesör

Lazurenko Olena Oleksiivna

kıdemli öğretmen

22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

279-10-81

58 Radyoloji ve Tıbbi Radyoloji Kursu

 

Tkachenko Mykhailo Mykolayovych

Ukrayna Devlet Ödülü’nü iki kez onur ödüllü, başarıları için Bilim ve Teknoloji Bilim Doktoru (Tıp), profesör verdi

 

Myronova Olena Veleriivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

1) CMCH;

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

234-06-20
2) 34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

456-10-11
3 Ukrayna, 33/43 Tıp Bilimleri Akademisi) Onkoloji Enstitüsü, Lomonosova St.

(М “Lybidska”, minibüs 209k, M “Palats” Ukraina “), minibüs 209)

259-01-90
59

Sosyal Tıp ve Sağlığın Korunması

Moskalenko Vitaly Fedorovych

Bogomolets Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi karşılık gelen üyesi, Ukrayna Mühendislik Akademisi üyesi, Rektör Ukrayna Ekonomik Sibernetik, Ukrayna Fahri Doktor, Albert Schweitzer Dünya Tıp Akademisi, Polonya Tıp Akademisi h onorary üye tam üye, Bilim Doktor (Tıp), profesör Akademisi m kor

Prus Lyubov Oleksandrivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Merkez Öğrenci Poliklinik, 7. katta,

25/29, Politechnichna St.

(М “Politechnichny Enstitüsü”)

236-01-22

60

Sağlık Sektörü Yöneticileri Advance Eğitim Sosyal Hijyen ve Sağlık Koruma Örgütü

Bilim Ledoschuk Borys Oleksandrovych Doktor (Tıp), profesör

Gaiduk Viktor Pylypovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Golosiivsky ilçe, 6, Yakubovskogo St. Polikliniği № 2

(М “Lybidska”, troleybüs 4,12)

250-13-37

250-13-47

61

Sosyoloji

Lyakhotsky Volodymyr Pavlovych

Tarihsel Bilimler, profesör, Ukrayna Teknolojik Bilimler Akademisi, akademisyen ve Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi Doktor, Veretennikov ve Ogienko Ödüller Laureate

Sakharchuk Ivan Myhailovych

yardımcı doçent, Tarihi Bilimler Aday

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-83

62

Adli tıp

Mykhailychenko Borys Valentynovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Bondar Stanislav Stepanovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Kiev Belediye Adli Tıp Sınav Bürosu

9, Oranzhereina St.

(М “Dorogozhychi”)

440-98-77

63

Operatif Diş Hekimliği

Borysenko Anatoly Vasylyovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Didkova Inna Goroldivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

483-13-20

64 Diş Hekimliği Fakültesi Tedavi Sakharchuk Ivan Ivanovych

Ukrayna, New-York Bilimler Akademisi üyesi Yükseköğretim, Bilim Doktoru (Tıp), profesör Fahri İşçi

Bondarenko Yuri Mykolayovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

CCH № 3, pulmonoloji bölüm,

26, Petra Zaporozhtsya St.

(М “Chernigivska”, tramvay 33,35

М “Livoberezhna”, minibüs 460

М “Pozdnyaky”, minibüs 547

М “Lisova” Industrialny Üstgeçit, minibüs 242).

540-96-91

540-96-29

65 Travmatoloji ve Ortopedi

 

Bur’yanov Oleksandr Anatoliyovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Zadnichenko Mykhailo Oleksiyovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) Bilimsel ve Araştırma Enstitüsü, 27, Travmatoloji ve Ortopedi Vorovskogo St.

(М “Vokzalna” Lvivska Sq, otobüs 7;. Peremogy Sq, minibüs 165)

288-01-26
2) CCH № 9;

1, Pyz ‘ka St.

(М “Dorogozhychi”)

440-12-30
3) CCH № 1;

9, Mykhaila Kotsyubynskogo,

(М “Universitet”)

465-17-24
4) Spor Tıp Merkezi Kiev;

6, Tarasivska St.

(М “Universitet”, “Lva Tolstogo”)

289-57-35
66 Ukrayna Araştırmaları Gulyak Anatoly Borysovych

Doktora, profesör

Misnyk Nataliya Volodymyrivna

yardımcı doçent, Bilim Adayı (Filoloji)

 

1) 34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-38
2) 37, B. Khmelnitsky St.

(М “Universitet”)

235-20-48
67 Üroloji

 

Vozianov Oleksandr Fedorovych

Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi Başkanı ve akademisyen başkanlık üyesi, Tıbbi Rusya Tıp Bilimleri Akademisi Bilim ve akademisyen Akademisi akademisyen, akademisyen Belarusya, A. Schweitzer Uluslararası Tıp Akademisi, New York Bilimler Akademisi, Tıp Bilimleri Akademisi, Polonya ve Brezilya, SSCB, Ukrayna Devlet Ödülü Laureate Fahri Bilim İşçi tam üyesi, Bilim Doktoru (Tıp) profesör

 

Baylo Volodymyr Dmytrovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CMCH, kardiyolojik blok,

39 / 1, Shovkovychna St.

(М “Palats Sportu”)

287-70-39
2) Ukrayna, 9а Yuri Kotsyubynsky St Tıp Bilimleri Akademisi Üroloji Enstitüsü,

(М “Luk’yanivska”, “Maidan Nezalezhnosti”, troleybüsler 16,18)

486-67-31
68

Gastroenteroloji ve Endoskopi Doktorlar Eğitim Lisansüstü Ders Bölüm Terapi № 1

Perederiy Vyacheslav Hryhorovych

Bilim Yanovsky Ödülü, Doktor (Tıp), profesör, Laureate

Chychula Yulia Volodymyrivna

Bilim yardımcısı, Aday (Tıp)

М CH № 18;

17, Taras Şevçenko Av, (М “Universitet”)

235-71-93

69 Bölüm Terapi № 2 Lyzogub Viktor Grygorovych

Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Fen Doktor (Tıp), profesör

 

Kozlov Viktor Vasylyovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) М CH № 12;

4а, Pidvysotskogo St.

(М “Druzhby Narodiv”)

528-33-78
2) М CH № 15;

107, Frunze St.

(М “Kontraktova” istasyonu “Tramwainoye depo Krasina” tramvay 11,12,19;

М “Luk’yanivska” istasyonu “Stadion” Spartak “) troleybüsler 6,18

468-43-77
70

Bölüm Terapi № 1

Zakharash Mykhailo Petrovych

karşılık gelen Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi üyesi, Ukrayna Fahri Doktor, Ukrayna Devlet Ödülü Laureate Tıp Kolordu Tümgeneral, Bilim Doktor (Tıp), profesör, Bilim ve Teknoloji başarıları nedeniyle ödüllendirildi

Melnyk Volodymyr Mykhailovych

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

М CH № 18;

17, Taras Şevçenko Av, (М “Universitet”)

234-82-00

235-14-79

(Uzantıları

3-12,

3-13,

3-96)

71 Bölüm Cerrahisi № 2 Fomin Petro Dmytrovych


ilgili üye, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi Onursal Bilim ve Teknoloji İşçi, Ukrayna, SSCB, Ukrayna Devlet Ödülü Laureate Devlet Ödülü Laureate başarılarından dolayı, New York Academy of tam üye verdi, Bilim ve Teknoloji Bilimler Enstitüsü, Ukrayna Sağlık Bakanlığı Ana Cerrah, Fen Doktor (Tıp), profesör

Bilyakov – Belsky Oleksandr Borysovych

Yardımcı Doçent, Fen Aday (Tıp)

1) М CH № 12;

4а, Pidvysotskogo St.

(М “Druzhby Narodiv”)

528-35-34

528-35-04

529-38-43

2) Acil Hastanesi,

3, Bratyslavska St.

(М “Chernigivska”, tramvay 22,28,33,35, 33 minibüs, 524)

518-15-17

518-94-86

72 Klinik Farmakoloji Ders Farmakoloji

 

Chekman Ivan Sergiyovych

Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Ukrayna Tıp Bilimleri Akademisi karşılık gelen üyesi, Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi akademisyen, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Ukrayna, Doktor Devlet Ödülü Laureate karşılık gelen üyesi Bilim (Tıp), profesör

Golota Lyudmyla Grygorivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) CCCH, kardiyolojik blok, 39 / 1, Shovkovychna St (М “Palats Sportu”)  
2) 34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-24
3) Dniprovsky disrict, 3, Alishera Navoi St, (М “Chernigivska”, tramvay 22,23,28, 33, 35) СС H  
73 Farmakognozi ve botanik

 

Sereda Petro Ivanovych
Bilim Doktor (Tıp), profesör
Maksyuta Nina Pavlivna

Doktor Science (Kimya), profesör

22, Pushkinska St.

(М “Teatralna”)

235-90-66
74 Beden Eğitimi ve Sağlık Gusev Taras Petrovych
Aday of Science (Beden Eğitimi ve Spor)
Dyachenko Anzhela Petrivna

yardımcı doçent, Bilim Adayı (Pedagoji)

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-75

454-49-74

75 Felsefe Popov Mykola Vasylyovych

Doktora, profesör, Ukrayna Yüksek Okulu Bilimler Akademisi akademisyen

Nikiforova Antonina Khomivna

Aday of Science (Felsefe)

 

34, Peremogy Av.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-84
76 Pulmonoloji Sahası ile Phthisiology Petrenko Vasyl Ivanovych
Bilim Doktor (Tıp), profesör
Timoşenko Galyna Oleksiivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

1) KC TB dispanser № 1

68, Avtozavodska St (M “Svyatoshyn”, minibüs 581, M “Kontraktova”, minibüs 219)

430-46-20
2) М DК Т L, 10, Gamarnyka St.

(М “Nyvky”, minibüs 22 M “Heroiv Dnipra”, minibüs 170)

431-94-61
3) М CH № 4, 17, Solom’yanska St.

(М “Palats Sportu”, minibüs 171; М “Vokzalna”, minibüs 198, 450 minibüs, Peremogy Sq, minibüs 458; М “Kontraktova Ploscha”, minibüs 481;. М “Respublikansky Stadion”, minibüs 495 ile gitmek bu taşıma) Pyrogovskogo St anlamına gelir

249-78-43
77 Cerrahi Diş Hekimliği

 

Malanchuk Vladyslav Oleksandrovych

 

karşılık gelen Ukrayna, Bilim Doktoru (Tıp), profesör, Ukrayna Fahri Bilim ve Teknoloji İşçi, Ana Cerrah Tıp Bilimleri Akademisi üyesi Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Diş Hekimi

 

Volovar Oksana Stepanivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

1) Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

483-94-93

483-18-79

2) М CH № 12, Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Bölümü № 2;

4а, Pidvysotskogo St.

(М “Druzhby Narodiv”)

528-33-25
3), Tıbbi Ukrayna Bilim, Baş ve Cilt Neoformations Bölümü Akademisi Onkoloji Enstitüsü; 33/43 Lomonosova St.

(М “Lybidska”, minibüs 209k, M “Palats” Ukraina “, minibüs 209)

528-03-34
4) Diş Merkezi “Cheremosh”, 47 Voloska St (M “, Kontraktova ploscha” M “Ploscha Tarasa Shevchenka”) 417-14-30
5) Tıp Merkezi “Rönesans”, 100, Saksaganskogo St. (Peremogy Sq.) 246-40-23
78 Diş Hekimliği Fakültesi Cerrahi Tutchenko Mykola Ivanovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

Susak Yaroslav Mykhailovych

Bilim Doktor (Tıp), profesör

1) М CH № 15, 3, Illinska St.

(М “К ontraktova”)

425-21-55
2) CHShMD, 3, Bratyslavska St.

(М “Chernigivska”, tramvay 22,28,33,35, 33 minibüs, 524)

518-63-62
79 Cerrahi Diş Hekimliği ve Oral ve Maksillofasiyal

Bebeklik Cerrahi

 

Kharkov Leonid Viktorovych

karşılık gelen Ukrayna, Bilim Doktoru (Tıp), profesör, Ana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Cerrah Tıp Bilimleri Akademisi üyesi Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Diş Hekimi

 

Chekhova Iryna Leonidivna

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

1) CCH № 7, 12, Laboratorny Lane

(М “Pecherska”)

529-25-71
2) Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 1, Zoologichna St.

(М “Politehnichny Institut”)

454-49-66
3) Holosiyivsky ilçe, 53, Holosievska St. CSDP

(Minibüs 208 (Bilychy), minibüs 579 (Lesnoy emlak), M “Lybidska”, minibüs 209, 209k)

524-53-04

 

80 AIDS Sorunları Sahası ile Deri ve Zührevi Hastalıklar

 

Kolyadenko Volodymyr Grygorovych

Bilim (Tıp), profesör, Ukrayna, Ukrayna Pedagojik Bilimler Akademisi karşılık gelen üyesi, akademisyen, Ukrayna, Ukrayna ve ANNP Yüksek Okulu Bilimler Akademisi, Ulusal Referans Ödülü Laureate Yüksek Okulu Fahri İşçi Doktor Ukrayna Bilimler Akademisi “Ukrayna Dr Dem’yaniv Svoboda ve Barış Vakfı”

 

Shupenko Mykola Mykhailovych

 

yardımcı doçent, Fen Aday (Tıp)

 

1) CMCH,

1 Mechnikova St, blok 2 (М “Palats Sportu”)

234-62-75

2) KM Dermatovenerologic Dispanseri;

72, Saksaganskogo St.

(М “Universitet”, minibüs 5 +7)

288-11-83
3) Kiev Bölge Hastanesi, 1, Baggovutivska St.

(М “Luk’yanivska” trolleybus18 М “Politechnical Enstitüsü” minibus179, Vil’yams St (Teremky) minibüs 499; М “Lisova” minibusр 527)

483-54-66
4) КМ Dermatovenerologic Dispanseri № 1;

38 / 2, Chernigivska St.

(М “Boryspilska”)

517-17-50