Bogomolets Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümleri

Bogomolets Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümleri

Bölümler
Yönetici
Akademik ve Metodik Bölümü Merkez
Ostapyuk
Lyubov Ivanivna
Personel Dairesi Başkanlığı Merkez
Kuzminsky
Vadym Vasylyovych
Bütçe Departmanı Merkez
Konovalova
Lyudmyla Volodymyrivna
Hukuku Anabilim Dalı Merkez
Lisovska
Valentyna Anatoliivna
Araştırma Sektörü Merkez
Haitovych
Mykola Valentynovych
Lisansüstü Araştırmalar Bölümü Merkez
Kramarev
Serhiy Oleksandrovych
Üniversitesi Akademik Sekreteri Antonenko
Maryna Yuriivna
Üniversite Yönetimi Akademik Sekreteri Bidna
Larysa Pavlivna
Akademik Senato Akademik Sekreteri Yaremenko
Oleg Borysovych
Patoloji Sorunları Enstitüsü Yönetmen
Sereda
Petro Ivanovych
Araştırma ve Bilgi Bölümü Baş
Hruzeva
Tetyana Stepanivna
Ukrayna Tıp Lisesi Yönetmen
Tsekhmister
Yaroslav Volodymyrovych
Kabul Kurulu Genel Sekreteri
Naumenko
Oleksandr Mykolayovych
Çalışanlar Birliği Komitesi Merkez
Lukyanec
Maria Michaylovna
Gazete “Medychni kadry” Editör
Redkina
Olga Anatoliivna
Liberal Sanat ve Eğitim Bölümü Merkez
Ermakova
Lyudmyla Petrivna
Kütüphane Kütüphane Müdürü
Drozdova
Larysa Mykhaylivna
Uluslararası İlişkiler Bölümü Shevchenko – Savchynska Lyudmyla Hryhorivna
Öğrenciler, ‘Bilimsel Derneği Svintsitsky Ihor Anatoliyovych
Öğrenci Parlamentosu Karpenko
Gordislava Volodymyrivna
Öğrenci Birliği Komitesi Zozulya
Vasyl Oleksandrovych
Genç bilim adamları ve Uzmanları Derneği Korolenko
Volodymyr Vasylyovych

Ön Hazırlık Dersleri

 
Belgeler Kontrol Görevlisi Kovtun
Nataliya Pavlivna
Arşiv Tutanak Hizmetler ve Arşivler Müdürü
Prokura
Liliya Volodymyrivna
Matbaa Merkez
Myronyuk
Mykola Fedosiyovych
Öğrenci Ofisi
Robal
Lyudmyla Hryhorivna
İmmünoloji Araştırma Enstitüsü Direktörü
Hijyen ve Tıbbi Ekoloji Enstitüsü Direktörü
Diş Hekimliği Merkezi Müdürü
Nespryadko
Valery Petrovych
Diş Hekimliği Merkezi Genel Müdür Yardımcısı
Tıp Yardımcısı Diş Hekimliği Merkezi Müdürü
Ukrayna Aile Hekimliği Merkezi Müdürü

Vysotska
Olga Ivanivna

Sanatoryumu – Preventorium

Başhekim
Horbenko
Vadym Viktorovych

Yabancılar için ön çalışma Ders
Yönetim ve İkmal Dairesi Başkanlığı
Bilimleri Bölümü
İkinci Bölümü
Patent Bölüm
Bilim ve Tıp İlişkiler Bölümü
NMU Tarihi Müzesi
Club “Medic”
Sağlık Kampı

Eğitim Yapıları

Idari
Morfolojik
Sağlık & Hijyenik
Fiziko-Kimyasal
İlaç
Blok Trainining
Spor blok

Pansiyonlar

№ 2
№ 3
№ 4
№ 5
№ 6
№ 7